karasu satılık daire

Proje Detay

karasu satılık daire

Proje Bilgileri

Yer: 2107
Tarih 01.01.2017
Kategori TAMAMLANAN PROJELER

karasu satılık daire

Karasu’da Yazlık Daire Avantajları

Sakarya’nın Karadeniz’e olan kıyı şeridinde bulunan Karasu; doğası, sahil şeridi, huzurlu yapısı ve tarihi ile ülkemizin en güzel yerleşim merkezleri arasındadır. Yaklaşık olarak 30 bin kişinin yaşadığı Karasu’da turizm faaliyetleri son zamanda ciddi bir atılım göstermiştir. Evlerin, güzelliği, büyük şehirlere olan yakınlık, doğası, turizm faaliyetler ve huzuru birçok kişi tarafından ilgi odağı olmuştur. Yerli ve yabancı turistleri de sınırları içerisine çeken Karasu’da yazlık daire avantajları saymakla bitmemektedir. 

Yazlık Daire Almak 

karasu Yazlık daire sahibi olmak birçok farklı konuda akıllıca bir hamle olarak görülür. Özellikle otellerde tatil yapmanın pahalılığı ve yoruculuğu göz önüne alındığında birçok insan tercihlerini yazlık almaktan yana kullanmaktadır. Üstelik sadece tatil yapmak amaçlı yazlıklar satın alınmaz. Yazlığın kullanılmayan zamanlarında kişinin bu daireleri kiraya vermesi de hem yazlığın masraflarını çıkarmada hem de kişinin bütçesine yardımcı olmada etken olabilir. Otellere bir sene içerisinde ödenen miktar ile yazlığın peşinatının ödenebileceğini bilen ve geleceğini düşünen birçok insan tercihlerini yazlık daire satın almaktan yana kullanır. Aileler açısından birçok faydası olabilecek olan yazlıkların, çocukların sosyal gelişimlerinde etkili olabilecek sağlam aile temelli arkadaşlıklar yaşayabileceği de görülmektedir. Çocukların okul arkadaşlıkları kadar, yazları boş zamanlarında kurduğu doğru arkadaşlıklar da gelişiminde etkin bir rol oynar. Ayrıca yazlık alınan bölgede kişi havuzu, denizi ve etrafı iyi bilir. İlk kez gidilen yerlerde çıkan sorulardan olan boğulma, kaybolma gibi durumlar ile yazlık alımlarında karşılaşılmaz. Bu nedenle kendini bir yere ait hisseden birçok insan yazlık daireler için araştırmalar yapmaktadır.

İstanbul’a Yakın Olan Karasu’da Yazlık Daireler

İstanbul, İzmit, Bursa ve Sakarya’ya oldukça yakın bir mesafede bulunan Karasu, konumu itibari ile birçok insanı sınırları içerisine çekmektedir. Ulaşım yönünden oldukça kolay bir mesafede bulunduğu için insanlar Karasu’dan yazlık daireleri kaçırmamak isterler. Bunun yanında gelişen bir yapıya sahip olan Karasu’dan ev almak rahat ve konforu da yanında getirmektedir. Sahil kıyı şeridi, doğası ve huzuru ile birçok insanın kafasını dağıtmada, yorgunluğunu atmada yardımcı olmaktadır.